Moto Z DROID تا دو سال از فضای نامحدود گوگل فتو بهره‌مند است

0

Moto Z Droid موتورولا با مشخصاتی مانند Moto Z Force Droid همراه نخواهد بود، اما از پردازنده Snapdragon 820 و چهار گیگابایت رم برخوردار بوده و امکان استفاده از تجهیزات Moto Mods را نیز داراست. صفحه نمایش ۵.۵ اینچی آن ضد ضربه نیست، اما دارای رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است و توسط Gorilla Glas نیز محافظت می‌شود.

خبری که می‌تواند کاربران و علاقمندان Moto Z Droid را شگفت‌زده کند، این است که این تلفن هوشمند از فضای نامحدود Google Photos به مدت دو سال بهره‌مند است. به این ترتیب، کاربران Moto Z Droid می‌توانند تمامی عکس‌های خود را با کیفیت اصلی روی این فضای ابری ذخیره کنند و در هر جایی به آنها دسترسی داشته باشند. چندی پیش به سمع و نظر شما رساندیم که دارندگان نکسوس نیز می‌توانند از فضای نامحدود Google Photos استفاده نمایند و عکس‌های خود را با سایز اصلی و کیفیت واقعی روی این فضای ابری بارگذاری کنند که این موضوع، شامل کلیپ‌هایی با کیفیت ۴K نیز می‌شود. این امر می‌تواند سبب افزایش آمار فروش این محصولات شود. اما برخلاف دارندگان نکسوس، کاربران Moto Z Droid تنها برای دو سال می‌توانند از این سرویس به صورت رایگان استفاده نمایند.

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید