MSI دل همه را آب کرد (انتشار تصاویر جدیدی از VORTEX)

0

MSI دل همه را آب کرد (انتشار تصاویر جدیدی از VORTEX)

در CES 2016 برای اولین بار جدید ترین کامپیوتر گیمینگ و آماده خود را معرفی کرد.ظاهر این محصول بسیار زیبا و منحصر به فرد است. Vortex Gaming Tower بر خلاف کیس های موجود،از قطعاتی متفاوت و مرکب استفاده می کند.با وجود آنکه فرم و کلاس کاری آن به مانند کامپیوترهای دسکتاپ است،اما ظاهرا در آن از قطعات لپ تاپ نیز استفاده شده است.این کمپانی ساعاتی پیش برای آب کردن دل کاربران،تصاویر جدید از این محصول را منتشر ساخته است.

 

متاسفانه دقیقا مشخص نیست که به چه علت MSI تنها در حال مانورهای تبلیغاتی بر روی این محصول است.این کمپانی با توجه به شرایط معرفی و زمانی که از CES 2016 سپری شده است،می بایست بارها این محصول را لانچ می کرد.موردی که اکثرا برندهای حاضر در CES 2016 آن را انجام دادند.اما متاسفانه MSI نه تنها این محصول را وارد بازار نمی کند،بلکه هر بار تنها مقداری از اطلاعات آن را به همراه تصاویر جدید منتشر می کند.تجربه نشان داده است که این بازار گرمی ها گاها موجب دوری کاربران از محصول مورد نظر شده و از هیجان عرضه آن به شدت می کاهد!

به هر حال جدید ترین اطلاعاتی که در دست است،استفاده از پردازنده های نسل ششم اسکای لیک در مدل i7،استفاده از دو کارت گرافیک GTX 980 به صورت SLI که هنوز مشخص نشده که آیا این کارت گرافیک ها در کلاس دسکتاپ هستند و یا لپ تاپ و استفاده از حافظه های رم DDR4.

لازم به ذکر است که اکثر متخصصان احتمال وجود دو کارت گرافیک GTX 980 نسخه دسکتاپ را تائید کرده اند.از سوی دیگر احتمال استفاده از GPU های بهینه شده GTX980 که به منظور استفاده در لپ تاپ ها در اواخر سال گذشته معرفی شد نیز وجود دارد.به عبارت بهتر GPU های نسخه دسکتاپ که انویدیا آنها را برای استفاده در لپ تاپ ها آماده ساخت.

مادربردهای مورد استفاده نیز به چیپست های Z170/H170 مجهز خواهند بود.تهویه اصلی این کامپیوتر بر عهده یک فن بزرگ (احتمالا 14 سانتی) است که در بالای گرداب قرار گرفته و هوای داخل کیس را به خارج هدایت خواهد کرد.در حال حاضر MSI توضیحات چندانی از سامانه خنک کننده را منتشر نساخته است اما در چند نوبت به خوبی از آن دفاع کرده است.با توجه به طراحی کیس،کشش هوا از داخل و ارسال آن به بیرون می تواند بیشترین تاثیر را در دفع حرارت داشته باشد.

این شرکت تایوانی همچنان از اعلام تاریخ دقیق عرضه و قیمت نهایی آن اجتناب کرده و تنها به انتشار این تصاویر پرداخته است.تنها جمله امیدوار کننده،: Vortex Gaming Towerدر حال آمدن است!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید