MVM X33s محصول جدید مدیران خودرو در ایران (به‌همراه تصاویر اختصاصی)

0

در خلال برگزاری نمایشگاه خودروی مشهد، مدیران خودرو از محصول جدید چری تیگو ۳ که در ایران با نام X33s شناخته می‌شود، رونمایی کرد. این کراس اوور شهری که پس از عرضه دو مدل X33 و New X33 عرضه شده است، یک فیس لیفت از محصول قبلی بوده که البته تغییرات زیاد و مثبتی را در چهره آن می‌توان دید.

MVM-X33S-5

به همین مناسبت ما به نمایشگاه خودروی مشهد رفتیم تا از نزدیک شاهد این محصول جدید باشیم. مدیران خودرو دو رنگ مختلف از این کراس اوورها را در سالن بزرگی که در اختیار داشت و بهترین نقطه از آن، قرار داده بود و بازدید کنندگان می‌توانستند از نزدیک با این محصول جدید آشنا شوند.

همانند فیس لیفت قبلی، بیشترین تغییرات باز در جلوی X33 اعمال شده و این بار خیلی حرفه‌ای‌تر این عمل صورت پذیرفته است، به نحوی که جلو پنجره نیز عریض‌تر شده و با حضور Day Light و پروژکتورهای جدید بر روی سپر جلو، ظاهر مدرن‌تری به این کراس اوور شهری بخشیده شده است.

MVM-X33S-7

دیگر تغییر مهم درباره این خودرو را بایستی به استفاده از رنگ مشکی در ستون و سقف آن دانست، امری که سبب شده تا این خودروی چینی اسپرت‌تر شده و جذاب‌تر به‌نظر برسد.

MVM-X33S-4

در بخش موتوری اما تغییرات چندان گسترده نیست و از همان موتور ۲ لیتری قبلی که توانایی تولید ۱۳۹ اسب بخار را دارد، استفاده شده است. موتوری که پیش از این بر روی محصولات دیگر این کمپانی همچون MVM 530 و ۵۵۰ هم استفاده شده بود و در این بخش جا داشت تا کمپانی سازنده، اقدام به استفاده از یک نمونه متفاوت (و قدرتمندتر) می‌کرد.

البته از نظر امکانات رفاهی، X33s به قابلیت‌های جدیدی چون استفاده از حالت ECO در رانندگی، سیستم EBD، سنسور پارک و دوربین عقب، سیستم کنترل فشار باد لاستیک، قابلیت استفاده از تماس تلفنی با بلوتوث و آینه دید عقب با قابلیت کاهش اتوماتیک تابش نور مجهز شده است. اگرچه این امکانات در اکثر خودروهای روز یافت می‌شود و چیز چندان خاصی نیست!

MVM-X33S-1

ظاهر کنسول داخلی هم دچار تغییرات بسیار زیادی شده است و استفاده از نوارهای قرمز رنگ در برخی از قسمت‌ها، نشان می‌دهد که سازنده تلاش زیادی در اسپرت‌سازی فضای داخلی هم داشته است. اگرچه استفاده از رنگ قرمز، شاید به مذاق هرکسی خوش نیاید!

MVM-X33S-2

همچون گذشته، این خودرو در دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک عرضه می‌شود که مدل دنده اتوماتیک (Luxury) امکانات بیشتری چون نمایشگر ۸ اینچی، تهویه اتوماتیک و سان روف برقی دارد.

MVM-X33S-3

پیش‌بینی می‌شود که قیمت این خودرو در نسخه اتوماتیک حول و حوش ۷۰ میلیون تومان باشد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید