Outlast 2 معرفی شد اما مشکلات بتمن هنوز پابرجاست!

0

Outlast 2 معرفی شد اما مشکلات بتمن هنوز پابرجاست!

همان گونه که روز گذشته در قالب این مطلب به اطلاع شما رسانده بودیم، شواهد محکمی وجود دارد مبنی بر این که احتمالاً نسخه ی دوم از بازی Outlast به زودی به شکل رسمی به علاقمندان دنیای بازی های کامپیوتری معرفی خواهد شد. حال این اتفاق تنها یک روز پس از گمانه زنی های موجود، به حقیقت پیوسته است و امروز شاهد این نکته بودیم که سازندگان بازی Outlast پس از حدود یک سال پنهان کاری، بالاخره خبر ساخت نسخه ی دوم این بازی را اعلام نمودند.

در واقع اعضای استودیو Red Barrels Games این خبر را از طریق انتشار تیزری بسیار کوتاه به اطلاع دوست داران بازی Outlast رساندند. ویدیویی بسیار مختصر که در آن تنها شاهد تایید انتشار خبر بازی Outlast 2 بودیم و هیچ نکته ی قابل توجه دیگری در این تیزر کوتاه وجود نداشت. با این حال سازندگان این بازی تایید کرده اند که در Outlast 2 شاهد حضور شخصیت های جدید و داستان متفاوتی نسبت به نسخه ی پیشین خواهیم بود. اما در عین حال نکات شاخص و المان های اصلی بازی Outlast همچنان در دنباله ی این اثر یعنی بازی Outlast 2 نیز وجود خواهد داشت. المان های آشنایی نظیر حکم رانی تاریکی بر محیط بازی و همچنین بهره گرفتن از دوربین دید در شب که جزو نکات مثبت بازی قبل محسوب می شدند. بر طبق اعلام اعضای استودیو Red Barrels Games بازی Outlast 2 برای انتشار در پاییز سال 2016 میلادی برنامه ریزی شده است و مقصد این عنوان ترسناک همچون نسخه ی ابتدایی این سری هر سه پلتفرم PC ، PS4 و Xbox One خواهد بود. گفتنی است که بازی Outlast یکی از ترسناک ترین عناوین حاضر در صنعت بازی های کامپیوتری طی سال های اخیر محسوب می شود و به طور حتم خبر ساخت دنباله ای برای این بازی شاخص، خبر بسیار خوبی برای علاقمندان سبک ترسناک به شمار می آید.

 batman

اگر چه علاقمندان بازی Outlast از اعلام خبر ساخته شدن نسخه ی دوم این بازی حسابی شادمان هستند، اما دوست داران بازی Batman Arkham Knight بر روی پلتفرم PC همچنان ناراحت و ناراضی به نظر می رسند. چرا که با وجود انتشار دوباره ی این بازی خبر ساز و پر درد سر بر روی شبکه ی استیم پس از چهار ماه انتظار، هنوز هم این اثر از برخی مشکلات فنی رنج می برد. بر اساس اعلام برخی کاربران شبکه ی استیم مشکلات فریم دهی بازی Batman Arkham Knight بر روی پلتفرم PC همچنان پا برجاست و در موارد چند گانه ای نظیر پرواز بر فراز شهر برای مدت طولانی یا استفاده از بت موبیل، این افت فریم بسیار قابل توجه به نظر می رسد. همچنین وجود برخی مشکلات تکنیکی در سیستم های کامپیوتری که از ویندوز 7 و 10 استفاده می کنند نیز در بازی Batman Arkham Knight گزارش شده است و علاوه بر آن عدم سازگاری بهینه ی این بازی با درایور های جدید گرافیکی نیز کماکان یکی از مشکلاتی است که تجربه ی برخی دارندگان نسخه ی PC این بازی از اجرای بی درد سر و روان اثر محبوب خود را مخدوش کرده است. در همین راستا ناشر بازی Batman Arkham Knight یعنی شرکت برادران وارنر وجود چنین مشکلاتی را تایید کرده است و اعضای این شرکت در انجمن های رسمی شبکه ی استیم این موضوع را اعلام کرده اند که سیستم های کامپیوتری کاربرانی که از ترکیب SLI و Crossfire برای تلفیق کارت های گرافیکی مجزای خود بهره می برند هنوز هم مشکلاتی را با بازی Batman Arkham Knight دارد و از همین رو اعضای وارنر در حال همکاری با دو برند معتبر گرافیکی انویدیا و AMD هستند تا بتوانند هر چه زود تر مشکلات مذکور را رفع و رجوع نمایند. همچنین برخی مشکلات در عدم دانلود محتوا های الحاقی این بازی و موارد موجود در Season Pass بازی Batman Arkham Knight به شکل خود کار برای کسانی که این محتوا ها را تهیه کرده اند نیز در این بازی وجود دارد که اعضای وارنر قول داده اند آن ها را هم به زودی حل نمایند. به هر حال افتضاحی که اعضای شرکت وارنر با انتشار نسخه ی معیوب و سراسر ایراد بازی Batman Arkham Knight بر روی کامپیوتر های شخصی به بار آورده اند جمع نشدنی به نظر می رسد و شاید از همین روست که آن ها قول بخشیدن نسخه های پیشین سری بتمن نظیر Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition ،    Batman: Arkham City Game of the Year Edition ، Batman: Arkham Origins ، و Batman: Arkham Origins Blackgate را به خریداران بازی Batman Arkham Knight داده اند. با این حال کسانی که هنوز هم در اجرای روان نسخه ی PC بازی Batman Arkham Knight با مشکلات مذکور مواجه هستند، چاره ای جز کشیدن انتظار بیشتر ندارند تا شاید ناشر این بازی یعنی شرکت برادران وارنر بتواند عاقبت سنگی که چهار ماه پیش درون چاه انداخته بود را بالاخره به هر ترتیبی که شده از درون آن بیرون بکشد.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید