Samsung Galaxy A4 با صفحه نمایش 5.5 اینچی در راه است

0

Samsung Galaxy A4 با صفحه نمایش 5.5 اینچی در راه است

این طور که به نظر میرسد سیل جدیدی از گوشی های میان رده ی کمپانی سامسونگ در راه است. پس از شایعات و اخبار سری C کهکشانی های سامسونگ که قرار است رنج میان رده – بالا رده را پوشش دهند خبر هایی از معرفی یک گوشی میان رده دیگر و این بار از سری A میرسد. چند روز پیش یک گوشی سامسونگ با شماره مدل SM-A430U در وب سایت Zaubia خود نمایی کرد.با توجه به اینکه Galaxy A3 2016 به شماره مدل SM-A310 و مجهز شده و همچنین Galaxy A5 2016 نیز از شماره مدل SM-A510 برخوردار است میتوان این گونه انتظار داشت که یک گوشی دیگر از سری A با مدل Galaxy A4 در راه است.

 

در پست اولیه ای که در سایت Zaubia در مورد گوشی معرفی نشده ی سامسونگ منتشر شده بود نشان از قیمت 477.18 دلاری این گوشی داشت که برای انجام ارزیابی توسعه و تحقیق وارد کشور هند شده بوده است و همراه گوشی وارد شده، یک کابل دیتا و یک سیم کارت نیز بوده است. این تمام اطلاعاتی بود که در مورد این گوشی در سایت Zaubia منتشر شده بود تا اینکه یک فهرست جدید از این گوشی ظاهر شد.

در سه شنبه ی گذشته 4 گوشی دیگر با شماره مدل SM-A430U جهت انجام تست های مختلف وارد هند شده است و این بار Zaubia اطلاعات بیشتری از جمله صفحه نمایش 5.5 اینچی این گوشی را نیز در اختیار ما قرار داده است و همچنین ارزش هر دستگاه نیز با مقداری کاهش به 355.9 دلار رسیده است. اطلاعات منتشر شده مانند فاش سازی اطلاعات دیگر گوشی های هوشمند واضح نیست اما تا زمان انتشار خبرهای دیگر از این گوشی باید صبر کرد و دید که دیگر مشخصات فنی این گوشی به چه شکل خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید