Samsung Galaxy Note 7 Injustice Edition به زودی از راه خواهد رسید

0

Samsung Galaxy Note 7 Injustice Edition به زودی از راه خواهد رسید

اکنون حدود 20 روز از زمان معرفی گلکسی نوت 7، جدیدترین پرچمدار سامسونگ میگذرد و هنوز این دستگاه در تیتر اول سایت های فناوری قرار دارد. همانند قبل سامسونگ تنها به معرفی یک نسخه از پرچمداران خود اکتفا نمیکند و مطمئنا شاهد مدل های فرعی دیگری از نوت 7 خواهیم بود. چند روز پیش خبر مبنی بر معرفی احتمالی نسخه ی 6 گیگابایتی گلکسی نوت 7 در چین شنیدیم و اکنون نوبت به شایعاتی در مورد نسخه ای ویژه از گلکسی نوت 7 است. نسخه ای از نوت 7 برای عاشقان دنیای کمیک و ابر قهرمان محبوب، بتمن شوالیه ی تاریکی به زودی رونمایی خواهد شد و اکنون تصاویری از این مدل فاش شده است. همراه ما باشید.

اگر به خاطر داشته باشد مدتی پس از معرفی پرچمداران سری اس امسال، سامسونگ نسخه ی Injustice Ediotion گلکسی اس 7 اج را نیز با تم بتمن معرفی کرد. اکثر کمپانی ها امروزه نسخه ای ویژه و البته محدود را از محصول خود وارد بازار میکنند که طبیعتا این مدل ها نسبت به مدل معمولی قیمت بالاتری خواهد داشت در حالی که از نظر مشخصات فنی دستگاه، هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد. ابرقهرمانان از محبوبیت بسیار بالایی بین کاربران بخصوص رده ی سنجی نوجوانان و جوانان برخوردار هستند و به همین سبب استقبال خوبی از محصولاتی با این موضوع میشود.  بنابراین انتظار میرود در هفته های آینده شاهد رونمایی رسمی سامسونگ از نسخه ی Injustice Edition نوت 7 باشیم.

 

اما طبق شایعات، در حالی که نسخه ی استاندارد نوت 7 مجهز به 4 گیگابایت حافظه ی رم و 64 گیگابایت حافظه ی داخلی است، Galaxy Note 7 Injustice Edition مانند نسخه ای که در چین معرفی خواهد شد، دارای 6 گیگابایت حافظه ی رم و 128 گیگابایت حافظه ی داخلی خواهد بود. پشتیبانی از دو سیم کارت نیز دیگر ویژگی این نسخه از نوت 7 خواهد بود. در مورد ظاهر این نسخه از پرچمدار سامسونگ باید گفت که تفاوت چندانی بین این نوت 7 و گلکسی اس 7 اج Injustice Edition وجود ندارد. رنگ اصلی مشکی دستگاه در این مدل نیز همچنان پابرجاست و حواشی دکمه ها، لنز دوربین و لوگوی بتمن در پشت دستگاه نیز به رنگ طلایی طراحی شده اند. اما تم بتمن فقط به ظاهر بیرونی این نسخه از نوت 7 خلاصه نمیشود و مانند همین نسخه از اس 7 اج، سامسونگ قسمت نرم افزاری را نیز با تصاویری با موضوع بتمن همراه کرده است تا عاشقان این ابر قهرمان بیش از پیش به یاد شوالیه ی تاریکی باشند. در مورد قیمت این نسخه از نوت 7 هنوز اطلاع دقیقی در دسترس نیست اما قطعا نسبت به نسخه ی قیمت بالاتری خواهد داشت. ضمن اینکه احتمالا سامسونگ این مدل را به طور جهانی نیز عرضه کند. برای مشخص شدن این شایعات و سوالات احتمالا باید چند هفته ای تا زمان معرفی رسمی این دستگاه صبر کنیم. نظر شما در مورد نسخه ی Injustice Edition نوت 7 چیست؟  

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید