Sandisk و رونمایی از سریع‌ترین کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی دنیا

0

کارت حافظه انتخاب خوبی برای افزایش حافظه اسمارت‌فون و تبلت است. قیمت کارت‌های حافظه رو به کاهش و ظرفیت آنها رو به افزایش است. حالا به‌راحتی می‌توانید کارت‌های حافظه ۲۵۶ گیگابایتی را در بازار پیدا کنید.

حالا Sandisk تصمیم گرفته است تا سرعت کارت‌های حافظه ۲۵۶ گیگابایتی را بالا ببرد. امروز این کمپانی از کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی Extreme MicroSDXC UHS-I خود رونمایی کرد که سرعت خواندن آن ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتنش، ۹۰ مگابایت بر ثانیه است. این کارت حافظه، سریع‌ترین کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی دنیاست، اما سریعترین کارت حافظه نیست. به عنوان مثال، Lexar کارت حافظه ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می‌کند که سرعت خواندن و نوشتن آن به ترتیب ۲۷۰ و ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه است.

قیمت این کارت حافظه، ۱۹۹ دلار است و فصل چهارم ۲۰۱۶ عرضه می‌شود. اگر قصد دارید کمی پول صرفه‌جویی کنید، Sandisk کارت حافظه ۲۵۶ گیگابایتی Ultra Premium Edition را در ماه آگوست با قیمت ۱۴۹ دلار عرضه می‌کند. ظرفیت این کارت حافظه با مدل پیشین برابر است، اما سرعت خواندن آن، ۹۰ مگابایت بر ثانیه است. هنوز سرعت نوشتن این مدل عنوان نشده است.

۲۵۶ گیگابایت فضای زیادی است ولی با ویدئوهای ۴K و استفاده هر چه بیشتر از اسمارت‌فون‌ها و تبلت‌ها، این فضا نیز به راحتی پر می‌شود.

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید