Surface Phone در راه است؛ خبر خوش برای طرفداران مایکروسافت

0

Surface Phone در راه است؛ خبر خوش برای طرفداران مایکروسافت

هواداران کمپانی مایکروسافت این روزها اوقات خوشی را سپری می کنند. عرضه ویندوز 10، معرفی اولین لپ تاپ ساخت این شرکت، معرفی نسل چهارم از خانواده تبلت های سرفیس که ظاهرا هر چه بیشتر به سوی تکامل گام برداشته و همچنین پرچم داران لومیا که دیروز خبر از اتمام موجودی آنها در پیش فروش آمریکا و کانادا منتشر شد باعث می شود پس از سال ها خواب زمستانی بلاخره طرفداران این برند محبوب هم بتوانند خودی نشان دهند. اما ظاهرا باز هم سورپرایزهای بیشتری در راه است. این بار خبری که بسیاری از علاقمندان مایکروسافت منتظر آن بودند منتشر شده و آن بیشتر شدن احتمال عرضه اولین تلفن هوشمند از سری سرفیس است.

در ماه های قبل هم شایعاتی درباره برنامه ریزی مایکروسافت برای عرضه سرفیس فون شنیده شده بود. استقبال چشمگیر از محصولات خانواده سرفیس و همچنین بازخورد بسیار مثبت از دید منتقدان باعث دلگرمی مدیران مایکروسافت شده و حالا آنها بیش از پیش برای معرفی Surface Phone مشتاق هستند. خبرهای جدید از آنجا به وجود می آیند که اخیرا یک دستگاه تلفن هوشمند با نام Surface Phone بنچمارک های HTML5test را پشت سر گذاشته است. سیستم عامل به کار رفته در این دستگاه ویندوز 10 موبایل بوده و مرورگر مورد استفاده هم Edge 12 است. همان طور که در تصویر هم مشاهده می کنید Microsoft Surface Phone در این تست از 555 امتیاز ممکن توانسته 401 امتیاز به دست آورد که البته اصلا مورد بحث نیست و در حال حاضر مطمئنا با نسخه های آزمایشی دستگاه مواجه هستیم. این نکته را می توان از وضوح نمایشگر دستگاه مورد استفاده در بنچمارک (که 360*640 است) هم فهمید. مطمئنا در سال 2016 هیچ دستگاه حتی میان رده ای هم از چنین کیفیتی در نمایشگر استفاده نمی کند و همین باعث می شود به آزمایشی بودن نسخه مورد استفاده اطمینان بیشتری پیدا کنیم. متاسفانه جزئیات بیشتری درباره این دستگاه منتشر نشده و باید به همین شایعات بسنده کنیم. اولین بار که پیش بینی عرضه surface phone در رسانه ها منتشر شد بیشتر از 3 سال قبل بود و هنوز مشخص نیست مایکروسافت چه زمانی این دستگاه را روانه بازار خواهد کرد. با این حال به نظر می رسد این بار بیش از هر زمان دیگری به معرفی Surface Phone نزدیک هستیم.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید