War Craft؛ فیلمی مخصوص عاشقان دنیاهای جادویی

0

War Craft؛ فیلمی مخصوص عاشقان دنیاهای جادویی

اگر اهل بازی های استراتژیک باشید حتما اسم بازی وار کرافت به گوشتان خورده است.بازی وارکرافت که محصول شرکت بلیزارد انترتینمنت ( Blizzard Entertainment) است و تاکنون 5 بازی از سری وارکرافت منتشر کرده است اینبار به کمک دو کمپانی دیگر Legendary Pictures وAtlas Entertainment وارکرافت را به صورت یک فیلم با ژانر اکشن، فانتری و ماجراجویانه روی پرده سینما میفرستد. دانکن جونز کارگردان 44 ساله ی بریتانیایی این فیلم را کارگردانی میکند و بن فاستر،تراویس فیمل،پائولا پاتون،دومینیک کوپر، توبی کبل، و… در آن نقش آفرینی میکنند. این فیلم در  ۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۶ (بیست و یکم خردادماه ۱۳۹۵) به صورت دو بعدی و سه بعدی روی پرده سینماها خواهد رفت. بدون شک برای اکثر آنهایی که وارکرافت بازی کرده اند این فیلم یکی از هیجان انگیز ترین فیلمهایی خواهد بود که تماشا خواهند کرد.

فیلم وارکرافت یک ماجراجویی حماسی در یک جهان فانتزی است. قلمرو آرام ازروث Azeroth  که تحت فرمانروایی انسان ها قرار دارد مورد حمله و تاخت و تاز ارک ها که در حال فرار از جهان در حال مرگ خود و پیدا کردی قلمرویی دیگر هستند قرار میگیرد.دروازه ای برای متصل کردن جهان انسان ها با جهان ارک ها باز میشود و در حالی که ارک ها با خطر انقراض مواجه هستند با تاختن بر انسان ها جهان آنها را با تخریب مواجه میکنند. آندوین لوتار (تراویس فیمل)، قهرمان انسان، و Durotan (توبی کبل)، رهبر اورک ها، دو قهرمان این فیلم در طول داستان فیلم برای نجات خانواده، مردم و خانه خود رو به روی هم قرار خواهند گرفت و…

همانطور که میدانید این فیلم که ارک ها در آن وجود دارند نیاز به جلوه های ويژه زیبا  دارد. شرکت نور و جادوی صنعتی (Industrial Light & Magic) وظیفه ساخت جلوه‌های ویژه فیلم را بر عهده دارد که شرکت بزرگ و معروفی در این زمینه است و به گونه ای خیال آنهایی را که برای دیدن این فیلم لحظه شماری میکنند را راحت کرده است. این شرکت برای اینکه بتواند احساس اورکها را مانند انسان‌ها منتقل کند، از تکنولوژی موشن‌کپچر بهره برده است. جالب است بدانید که آهنگسازی این فیلم بر عهده اهنگساز معروف ایرنی‌الاصل هالیوود، رامین جوادی است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید