Wps Wpa Tester برنامه‌ای برای یافتن رمز Wi-Fi (به همراه لینک دانلود)

0

این روزها رمز Wi-Fi تبدیل به واژه‌ای آشنا شده و روزی نیست که آن را نشنویم، چرا که مودم روتر تبدیل به یکی از لوازم اصلی زندگی شده و هر جایی را که تصور کنیم، از منزل و محل کار گرفته تا رستوران و مغازه و… به این وسیله مجهز است. به طور یقین هیچکدام از ما دوست نداریم مورد سو استفاده قرار بگیریم و کسی بتواند با یافتن رمز مودم از ترافیک اینترنت ما استفاده کند. اما برنامه‌هایی هستند که امکان یافتن رمز Wi-Fi را به راحتی فراهم می‌کنند؛ بنا‌براین به هیچ وجه نباید به تنظیمات امنیتی پیش‌فرض مودم اطمینان کنیم و خیالمان راحت باشد. امروز در آی‌تی‌رسان یکی از برنامه‌های قدرتمند شکستن رمز وای‌فای به نام Wps Wpa Tester (دانلود) را معرفی می‌کنیم و ضمن معرفی یک روش ساده برای بالا بردن امنیت مودم، در فرصتی دیگر، روش تنظیم مودم برای ایمن شدن در برابر این برنامه را آموزش می‌دهیم. برای استفاده از این برنامه باید گوشی شما روت شده و برنامه ‌BusyBox pro (دانلود) هم روی آن نصب شده باشد.

wps wpa tester 1

برنامه Wps Wpa Tester را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید.

wps wpa tester 2

۲- آیکن آبی‌رنگ موجود در گوشه سمت راست بالا را لمس کنید.

wps wpa tester 3

۳- یک لیست از تمام مودم‌های موجود در اطرف شما نشان داده می‌شود که در این لیست سه نوع آیکون قفل وجود دارد: قفل باز به رنگ سفید که اصلا رمز ندارد و بدون استفاده از هیچ برنامه‌ای قابل اتصال است، قفل بسته با رنگ قرمز که تنظیمات امنیتی آن به خوبی انجام شده و با Wps Wpa Tester قابل هک نیست و نوع سوم آیکون یعنی قفل بسته با رنگ سبز که رمز آن با این برنامه قابل دستیابی است. توجه کنید برای یافتن رمز و اتصال به یک مودم، باید به اندازه کافی به آن نزدیک باشید تا عدد مربوط به قدرت سیگنال آن که زیر آن مودم نوشته شده، بیشتر از 70 – باشد.

wps wpa tester 4

۴- پس از لمس کردن وای‌فای مورد نظر، مشخصات آن نشان داده می‌شود که با استفاده از دو گزینه اول می‌توانید رمز آن را پیدا کنید؛ بیشتر مودم روترها با روش اول هک می‌شوند بنابراین روش اول را توضیح می‌دهیم.

wps wpa tester 5

۵- با انتخاب روش اول، صفحه‌ای ظاهر می‌شود که در آن رمز مودم ( داخل کادر سفید) آشکار شده است که با انتخاب گزینه دوم می‌توانید رمز را در حافظه موقت گوشی کپی و پس از خروج از برنامه با استفاده از آن به وای‌فای مورد نظر متصل شوید؛ برای این کار کافی است که رمز را درقسمت پسورد، Paste  کنید.

ساده‌ترین روش برای بالا بردن امنیت مودم در برابر این برنامه انتخاب کاراکترهای خاص به عنوان رمز مودم است که البته با وجود ایمنی بالا باز هم کاملا ایمن نیست و روش‌های پیچیده‌تری برای شکستن آن و همچنین روش‌هایی برای بالا بردن امنیت مودم روتر وجود دارد که در فرصتی دیگر به آن خواهیم پرداخت.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید