ZOTAC مشکل GTX1060 را برطرف کرد

0

ZOTAC مشکل GTX1060 را برطرف کرد

در حالی که هر لحظه در انتظار نسخه های سفارشی از RX480 و GTX1060 هستیم،برند ZOTAC تصاویری از یک کارت گرافیک جدید خود،مبتنی بر سیلیکون GP106 و به عبارت بهتر GTX1060 را منتشر ساخته است که اطلاعات جالب توجهی در آن نهفته است.

 

ZOTAC که در سالهای اخیر به یک برند قابل اعتماد در حوزه سخت افزار مبدل گشته است،کارت گرافیک رفرنس GTX1060 را در شرایطی رونمایی کرده است که طرفداران انویدیا را خوشحال و امیدوار می کند.کولر مرجع اما در رنگ آمیزی تیره،اولین چیزی است که در این کارت گرافیک احساس می گردد.نام ZOTAC بر روی فن حک شده است.

با وجود نشان Nvidia در مدار چاپی،اما ZOTAC در آن تغییرات جالب توجهی را ایجاد کرده است.همانطور که می دانید،یکی از نقاط ضعف انویدیا در GTX1060 مادربرد کوتاه تر به نسبت به کولر بود که طراحان را مجبور به سیم کشی از برد به رابط 6 پین کرده بود.

این کارت گرافیک در حالی عرضه می گردد که این مشکل را برطرف کرده است.ZOTAC با استفاده از یک PCB طولانی تر،تمامی بخش های کولر را پوشش داده و نیازی به سیم کشی اضافه برای رساندن جریان در آن وجود ندارد.همچنین اعلام شده است که این کارت گرافیک می تواند به آسانی از خنک کننده های مایع (Water Cooler) در حالت های مختلف بهره ببرد.

این کارت گرافیک برای اولین بار در کشور مالزی عرضه خواهد شد.GTX1060 محصولی میان رده-متوسط از انویدیا است که به عنوان ارزان قیمت ترین کارت گرافیک پاسکال تا کنون شناخته می شود.این کارت گرافیک نیز به 6 گیگابایت حافظه اختصاصی از نوع GDDR5 مجهز شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید